Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ov2000.com/includes/menu.inc).

Wybieramy optymalne możliwości rozwoju: prince2 oraz cobit5 w najwyższej cenie

Artykuły

Cobit5 jest ciekawym sposobem, znanym w szerokich kręgach specjalistów, dzięki któremu możliwe jest przeprowadzanie wielopoziomowych, specjalistycznych procesów, które obejmują maksymalną liczbę celów kontrolnych. Grupowane są one zazwyczaj w różnych domenach, co w znacznym stopniu upraszcza organizację pracy. Procesy takie jak wcześniejsze planowanie projektów, generalna ich organizacja, jak i dalsze wdrażanie, wspieranie i nadzorowanie, poddawane są finalnej ocenie ekspertów.
komputery
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Prince2 i jego założeniaPopularna w coraz większych kręgach metodyka zarządzania projektami prince2, która jest w dużej mierze opiera się na produktach, charakteryzuje się znaczną skutecznością realizacji. W pełni bezpieczna oraz efektywna, a także doskonała w swej prostocie technika prince pozwala na zastosowanie jej do zarządzania oraz monitorowania różnego rodzaju projektów. Ich rozmiar oraz znaczenie nie jest ważne, ponieważ z różnicowanie tej metodyki umożliwia pełne dostosowanie się do ówczesnych potrzeb i możliwości.

Sprawdzona przez wielu i rekomendowana metoda organizowania pracy – cobit5

Biorąc pod lupę standard taki jak cobit5, nazwa pochodzi z angielszczyzny i jest skrótem słów: control objectives for information and related technology. Metoda ta opracowana została przez ISACA i IT Governance Institute, by mogła posłużyć jako zbiór najlepszych praktyk w zakresie IT Governance.
Praca przy komputerze
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Dzięki znakomitym założeniom i perfekcyjnej ich realizacji praktyki te mogą być zastosowane szczególnie przez specjalistów, takich jak audytorzy systemów informatycznych w swojej pracy.

W jaki sposób dobrze można zarządzać dziś projektami?

Jeśli chodzi o technikę taką jak prince2, nazwa jej pochodzi z angielskiego i jest skrótem słów: projects in a controlled environment, co po polsku oznacza projekty w określonym środowisku. Dzięki tej metodyce zarządzanie danymi koncepcjami jest o wiele prostsze oraz znacznie efektywniejsze.

Każdy projekt wedle organizacji prince może być realizowany w inny sposób. Powoływana jest ona na pewien czas, by mogła wówczas osiągnąć zamierzone cele. Stawiane założenia osiągane są w ustalonym czasie dzięki tej metodzie w stu procentach!